Letenky

REZERVUJTE SI LETENKY DO CELÉHO SVĚTA ZA SKVĚLÉ CENY

Zajišťujeme také letenky od nízkonákladových společností - Ryanair, Click4Sky, SmartWings..... V případě zájmu pište na ck@atlantika.cz

octopustravel.com

ON-LINE NABÍDKA A REZERVACE
HOTELŮ, APARTMÁNŮ, TRANZITNÍ UBYTOVÁNÍ, PRONÁJEM AUTOMOBILŮ PO CELÉM SVĚTĚ...

EUROVÍKENDY

Pro milovníky prodloužených víkendů jsme připravili výlety do nejoblíbenějších metropolí... Paříž, Londýn, Miláno, Řím, Benátky, Amstrodam, Barcelona, Dublin, Lisabon atd... Termín, ubytování a program záleží jen na Vás!!! Rádi Vám zajistíme ubytování dle Vašeho výběru, leteckou dopravu, transfer z letiště do hotelu a zpět...a mnoho dalšího dle Vašeho přání...stačí nás jen kontaktovat a sdělit Vaši představu...

PAŘÍŽ - město lásky, romantiky, ale také módy, parfému a míst, které tvořily historii Evropy. Toto město na Seině je považováno za jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Celé centrum Paříže, ale také katedrála v Chartres i v Remeši a samozřejmě zámek a zahrady ve Versailles jsou zapsány na listině světového dědictví UNESCO. Na co se nedá zapomenout je úžasný pohled z výšin Eiffelovy věže, Vítězného oblouku či skleněných staveb v La Défense. Při své návštěvě byste určitě měli navštívit také chrám Notre Dame, uměleckou čtvrť Montmartr s bazilkou Sacké-Coure, čtvrť Champs-Elysées známou svými širokými bulváry. Galerií Louvre, kde se to světoznámými obrazy a sochami je hemží, se dá procházet celý den.

hotel RENAISSANCE LA DEFENSE **** (snídaně) - velmi hezký hotel z hotelového řetězce Marriott ležící v moderní čtvrti La Defenes v západní části Paříže cca 200 metrů od stanice metra La Defense Grande Arche. 327 komfortně zařízených pokojů vybavených klimatizací, TV – SAT, koupelnou, WC, minibarem, trezorem.

hotel HILTON LA DEFENSE **** (snídaně) - velmi krásný hotel z hotelového řetězce Hilton ležící v moderní čtvrti La Defense v západní části Paříže cca 200 metrů od stanice metra La Defense Grande Arche. Moderně vybavené pokoje s koupelnou, WC, klimatizací, TV – SAT, minibarem, atd. Gurmáni jistě nevynechají možnost vyzkoušet si výbornou francouzskou kuchyni a nejlepší místní vína.

LONDÝN - je zajímavým místem pro milovníky historie, umění a architektury. Na vzhledu Londýna se podílelo 1000 let britské monarchie. Navštívit můžete klasická místa jako Buckinghamský palác, Big Ben, Parlament, královský Tower, Westminsterské opatství, čínskou čtvrť Soho, muzeum voskových figurín Madame Tussaud či náměsti Piccadilly Circus atd. Milovníci nákupů zcela jistě zavítají na Oxford Street. Večer byste si neměli nechat ujít atmosféru některého z místních pubů či barů.

hotel Express by Holiday Inn Royal Docks *** (snídaně) - pěkný a velmi oblíbený hotel ležící v moderní a obchodní čtvrti Docklands, nedaleko Greenwhiche. Stanice metra Canning Town. Standardně vybavené pokoje kopielnou, WC, TV – SAT. Na pokoji zdarma rychlovarná konvice s kávou a čajem.

BARCELONA - slavná metropole Katalánska, která se proslavila řadou významných památek. Největším lákadlem je nedokončený i přesto ohromující chrám Sagrada Famiglia od Gaudího. V Barceloně rovněž můžete navštívit Muzeum katalánského umění, Muzeum mořeplavby nebo Kolumbův pomník. Samozřejmě stojí za to ochutnat speciality tamní kuchyně.

ŘÍM - jedno z nejvýznamnějších historických a kulturních středisek na světě. Město plné úchvatných historických míst jako je Coloseum, Forum Romanum, bazilika Sv. Petra a náměstí Sv. Petra, Španělské schody, Fontána di Trevi, Historické jádro Říma je součástí světového kulturního dědictví. Součástí města je Vatikán, sídlo papeže římskokatolické církve... Ale nejen historií žije Řím – italská kuchyně, vína a móda jsou jistě lákadlem pro každého.

hotel SHERATON **** (snídaně) - moderní kongresový hotel v jižní části Říma ve čtvrti EUR. Stanice metra Magliana se nachází cca 10 minut pěšky od hotelu. Do centra města možno rovněž využít zdarma hotelový shuttle bus. Pokoje vybavené klimatizací, koupelnou s WC, TV – SAT, minibarem. U hotelu se nachází venkovní bazén.

hotel BLU ROMA **** (snídaně) - velmi hezký a příjemný menší hotel (80 pokojů) nedaleko centra Říma. Spojení s městem autobusem, metrem, cca 15 minut. Moderně a komfortně vybavené pokoje s koupelnou, WC, TV – SAT, minibarem, sejfem, atd.

hotel MARC´AURELIO **** (snídaně) - příjemný hotel ležící nedaleko Vatikánu a náměstí sv. Petra u stanice metra Cornelia. Pokoje vybavené klimatizací, koupelnou, WC, TV – SAT, atd.

BENÁTKY – toto „město na vodě“ již od nepaměti láká milióny turistů a je nasyceno kulturou a uměním. Procházka historickými uličkami nebo romantická projížďka gondolou po jednom ze sto kanálů – to je zážitek, který jinde nezažijete.

DUBLIN – Irsko – země tvrdých chlapů, drsné krajiny a světové whisky. Ale i zde je spousta historických památek, jako je katedrála Sv. Patrika. Navštívit můžete také klasickou palírnu whisky nebo světově známý pivovar Guinness. Samozřejmostí je i návštěva módní a umělecké čtvrti Temple Bar s možností nočního života do pozdních hodin - čtvrť, kde začínala slavná irská skupina U2. Dále doporučujeme navštívit anglikánskou katedrálu Christ Church Cathedral, Dublin Castle, Old Parliament, National Museum a mnoho dalších pamětihodností.

hotel Sheldon Park *** (snídaně) - hezký hotel z hotelové sítě Best Western, ležící na Nas road, cca 20 minut tramvají od centra města. Komfortně vybavené pokoje s koupelnou, WC, TV – SAT, rychlovarnou konvicí, čajem, kávou. Součástí hotelu je konferenční centrum a krytý bazén.

Katalogy
 
katalog zima 2012
katalog leto 2012
 
Kontakt
 
 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Počasí