SILVI MARINA - apartmány u moře - speciální nabídka - Autobusová doprava

/Design/Icons/FirstMinute.png
Typ ubytování: apartmány
Poloha: cca 100 m od pláže
Lokalita: Itálie / Silvi Marina / Silvi Marina
Doprava: Autobus

Rezidence v klidné části  do 100 m od moře:

Rezidence v této části Silvi Marina doporučujeme rodinám s malými dětmi, které chtějí být mimo ruch městečka a nedaleko moře. Vzdálenost do centra je 1,5 km – 2 km, cca 30 minut volné chůze.

 

Green Marine: rezidenční komplex v jižní části Silvi Marina, cca 20-100 m od moře a  cca 1,5 km od centra městečka.  Komplex má udržovanou zahradu, celkové oplocení a parkování v areálu za poplatek (omezený počet parkovacích míst – nutno objednat předem, nelze garantovat; pouze pro standardní velikost auta – ne SUV). V hlavní sezóně je blízko rezidence lunapark, cca 700 m od komplexu se nachází velký supermarket a v blízkosti se pravidelně konají menší trhy. Apartmány typu MONO 2-4, BILO 4 a TRILO 6 s vlastním soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a balkonem.

 

Pinetina: rezidence v nejsevernější části Silvi Marina, cca 50 m od moře a cca 3 km od centra městečka. Komplex dvou dvoupatrových vilek v piniovém háji, v každé je 8 apartmánů. V blízkosti se nachází velký supermarket a věž Torre Cerrano.  Apartmány typu  BILO 4  (přízemí s předzahrádkou) a TRILO 6 (1. patro s balkonem) ložnice se dvěma lůžky přístupná po točitých schůdcích, s vlastním soc. zařízením a vybaveným kuchyňským koutem. Doporučujeme klientům s vlastní dopravou.

 

 Rezidence v centru městečka do 100 m od moře:

Rezidence vhodné pro klienty, kteří mají rádi živější prostředí s obchůdky, bary a restauracemi. Apartmány se nachází v centru městečka a v blízkosti moře.

 

AzzurRa: rezidence v centru Silvi Marina, v klidnější části hlavní promenády, cca 50 m od moře. Rezidence má výtah a parkování v oploceném dvoře za poplatek (pouze pro standardní velikost auta – ne SUV), naproti rezidence se nachází dětské hřiště. Možnost přikoupení polopenze v rezidenci Sea Resort (cca 750 m). Apartmány typu BILO 4 s vlastním soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a balkonem.

 

Gugu: standardně vybavená rezidence ležící na hlavní promenádě a v těsné blízkosti pláže (cca 20 m). Přímo pod rezidencí se nachází jeden z nejoblíbenějších barů v Silvi Marina. Rezidence má výtah, bezbariérový přístup (plošina pro nájezd vozíčkářů) a parkování v oploceném dvoře za poplatek (pro každý apartmán jedno parkovací místo pouze pro standardní velikost auta – ne SUV). Možnost přikoupení polopenze v rezidenci Sea Resort (cca 150 m). Apartmány typu BILO 4 s vlastním soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a balkonem.

 

Kara: moderně zařízená oplocená rezidence v jedné z postranních uliček přímo v centru Silvi Marina, cca 80 m od moře. V blízkosti se konají pravidelné trhy. Vhodní i pro skupiny a celé kolektivy. Apartmány typu BILO 4 (1. a 2. patro s balkonem)  a TRILO 6 (přízemí s předzahrádkou) s vlastním soc. zařízením a vybaveným kuchyňským koutem.

 

Mac: rezidence se nachází v centru městečka na hlavní promenádě, vzdálenost od moře cca 50 m.  Rezidence má výtah, bezbariérový přístup (plošina pro nájezd vozíčkářů) a podzemní parkování za poplatek (omezený počet parkovacích míst; pouze pro standardní velikost auta – ne SUV). Možnost přikoupení polopenze v rezidenci Sea Resort (cca 200 m). Apartmány typu MONO 2-4, BILO 4 (v některých apartmánech BILO místnosti oddělené pouze dřevěnou přepážkou) a TRILO 6 s vlastním soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a balkonem nebo předzahrádkou.


Cena zahrnuje

- nájem apartmánu na 7 nocí (14 nocí)
- spotřeby (voda, plyn, el.energie)
- závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu)
- služby delegáta (s výjimkou období od 04.08.-24.08., v tomto období není přítomen český delegát)

Cena nezahrnuje

POVINNÉ PŘÍPLATKY:
- pobytová taxa: + 10 € / MONO / týden, + 15 € / BILO / týden, + 20 € / TRILO / týden
- parkování: u rezidencí s vlastními parkovacími místy (Mac, Gugu, Azzurra, Green Marine) za poplatek + 35 € / týden

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY (platba na místě, ale je nutné objednat již v ČR):
- povlečení: + 10 € / osobu / pobyt
- ručníky: + 5 € / osobu / pobyt
- dětská postýlka: + 20 € / týden
- polopenze v rezidenci Sea Resort (vybrané apartmány): + 22 € / osoba / den, + 16 € / děti 6-12 let / den, + 11 € / děti 3-5 let / den, děti 0-2 roky ZDARMA
- plážový servis (slunečník + 2 polohovací křesílka) v zadních řadách pláže: + 30 € / týden. V období do 09.06. a od 08.09. do konce sezóny je plážový servis ZDARMA, konec sezony určuje majitel pláže a počasí, plážový servis nelze v tomto období garantovat.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
apartmán MONO 4
11 042 Kč/apartmán MONO 4
Vybavení: balkon, sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout
apartmán BILO 4
12 572 Kč/apartmán BILO 4
Vybavení: balkon, sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout
apartmán TRILO 6
14 102 Kč/apartmán TRILO 6
Vybavení: balkon, sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Mapa
 
 
Počasí