Country home PODERE SALICOTTO

Typ ubytování: pokoj
Lokalita: Itálie / Toskánsko / Buonconvento
Doprava: Vlastní doprava

lokalita: Buonconvento

poloha: malý venkovský dům s osobním a přátelským servisem se nachází 2 km od Buonconvento, 27 km jižně od Sieny s krásnými výhledy na toskánskou krajinu.

ubytování: celý dům má celkem 6 dvoulůžkových pokojů (některé větší s možností přistýlky), 1 pokoj je v přízemí a 1x suite v renovované stodole 60 m2 s kuchyňkou a krbem pro 2 osoby s možností 2 přistýlek. Možnost pronájmu i jako kompletní vila bez stravy (na vyžádání v CK). Společné obývací prostory. Možnost volby jakéhokoliv termínu, minimální počet 3 nocí. Všechny pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, fén, safe, konvice na čaj s organickým čajem.

vybavení: bazén se slanou vodou, zahrada, vinný sklep, zážitkové vyžití: túra na populární Via Francigena track, cyklistické vyjížďky. Můžete také relaxovat ve společném salonku nebo si objednat masáž či zorganizovat BBQ. Majitelé organizují také různé akce jako školu vaření či degustace vína.

stravování: snídaně z produktů od malých místních výrobců: pecorino, ricotta, toskánská šunka, domácí chléb, koláče a voňavé pečivo, organické džemy a místní med ...


Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Mapa
 
 
Počasí